EkonomiGündem

Akaryakıt zamlarından sonra Petrol Ofisi dev kampanya başlattı! 100 TL LPG alımında 30 TL indirim yapılacak

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar sonrasında otomobil sahipleri yapılan ve yapılacak olan kampanyaları araştırmaya başladılar. Bu araştırmalara cevap niteliğinde olan bir kampanya da Petrol Ofisinden geldi. Petrol Ofisinin kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada 30 Kasım’ a kadar geçerli hediye 30 TL kampanyası duyuruldu. Bu kampanyada üçüncü 100 TL LPG alımında 30 TL değerinde Positive Puan hediye edileceği bildirildi. Bu 30 TL puan ile bir sonraki akaryakıt alımında kullanabilir ve 30 TL indirim yapabilirsiniz.

YAPILAN AÇIKLAMA

Bu kampanya duyurusu Petrol Ofisinin kurumsal internet sitesi üzerinden yapıldı. Bu açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“Petrol Ofisi Mobil uygulamasına üye olup Positive Card üyesi istasyonlarımızdan tek seferde yapacağınız üçüncü 100 TL ve üzeri LPG alımınıza 30 TL değerinde Positive Puan hediye edilecektir.”

AYRINTILAR

Kampanyanın detayları ise şöyle paylaşıldı:

Petrol Ofisi gerekli gördüğünde kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanyadan yararlanabilmek için plakanızı kaydettikten sonra, istasyonumuzda ilk yakıt alımınızda marketlerimizde yer alan POS’larımızda plakanızı doğrulamayı lütfen unutmayın! Plakanızı doğruladıktan sonra, artık aracınızla istasyonlarımızda yaptığınız tüm alımlarınızdan otomatik olarak puan kazanır ve kampanyalarımızdan faydalanırsınız.

30 TL İNDİRİM

Üçüncü 100 TL LPG alışverişinize 30 TL Positive Puan hediye kampanyasından faydalanmak için mobil uygulamaya yakıt alınacak plaka ile kaydolmak ya da yine yakıt alınacak Positive Card ile mobil uygulamaya kaydolmak gerekmektedir.

Kampanya, kayıtlı Plaka ya da Positive Card ile, kampanyaya katılan Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından 1 Kasım – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak olan LPG alımlarında geçerlidir.
Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde aynı istasyondan yapılacak ilk 100 TL ve üzeri LPG alımı kampanya kapsamında değerlendirilir.

30 TL DEĞERİNDE EK PUAN

Kampanya kişi bazındadır ve kampanya kapsamında bir kullanıcı en fazla 30 TL değerinde ek Positive Puan kazanabilir.

100 Positive Puan 1 TL değerinde yakıta denk gelmektedir.

Kampanyada kazanılan puanlar anında yüklenir ve 15.12.2021 tarihine kadar kampanyaya katılan Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yalnızca yakıt alımlarında geçerlidir.

İndirim özelliği olan Positive Card’lar ile gerçekleşen indirimli işlemler kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Positive Card sistemi üzerinde gerçekleşen diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirip müşteri kaydını gerçekleştirmeyen kişiler kampanyadan faydalanamazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir