Genel

22 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları! Büyük ikramiyeyi kazandıran numaralar! 22 Kasım 2021 Pazartesi Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları…

Şans oyunu oynamayı sevenler, haftanın belirli günlerinde yapılan Çılgın Sayısal Loto oynayarak, büyük ikramiyeyi kazanmak istiyor. Çılgın Sayısal Loto şanslı numaralar belli oldu mu? 22 Kasım Pazartesi Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları ve detaylar haberimizde..

Bugün gerçekleştirilecek olan Çılgın Sayısal Loto sonuçları, akşam saatleri itibariyle araştırılmaya başlandı. Haftanın ilk çekilişinin bekleyenler için sonuçlar ne zaman açıklanacak? SONUÇLAR AZ ÖNCE AÇIKLANDI!

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Çılgın Sayısal Loto sonuçları henüz açıklanmadı. Çekilişin saat 21.30’da yapılması ve akabinde şanslı numaraların duyurulması bekleniyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 22 KASIM 2021

7 – 47 – 48 – 62 – 69 – 83

JOKER: 23, SÜPERSTAR: 83

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmak isteyenlerin 6 numarayı da doğru bir şekilde tahmin etmesi gerekiyor. 6 numarayı doğru bir şekilde tahmin edenler büyük ikramiye kazanmış olacak. Bunun dışında bir de 5+1 bulunmaktadır. 5 numaranın ve +1 joker numaranın da doğru tahmin edilmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir