EkonomiGündem

Son dakika partiler olağanüstü toplanma kararı aldı!

Gelen bir son dakika haberine göre ekonomide yaşayan kriz sebebiyle CHP v İYİ Parti olağanüstü toplanma kararı aldı. İYİ Parti Başkanı Meral Akşener, ekonomi kurmayları ile bugün saat 18.00’de acil toplanma kararı aldığını duyurdu.

Bir diğer haber de CHP kanadından geldi. Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep ve Şanlıurfa programlarını iptal etti ve olağanüstü toplanma kararı aldı.

ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, sistemin batma noktasına geldiğini Cumhur İttifak’ının iflas ettiğini ifade ederken, erken seçim çağrısında bulundu.

Türkiye2nin ekonomik kriz yaşadığını ifade eden Bahadır Erdem, “Gelinen noktada bugün Dolar kuru 12,50 Türk Lirasını devirmiş, Euro ise 14 TL sınırını da aşarak tarihi bir rekor kırmıştır” dedi.

CHP OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

İYİ Parti’den sonra bir diğer haber de CHP tarafından geldi. CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, döviz kurlarında meydana gelen gelişmeler sebebi ile Gaziantep ve Şanlıurfa gezilerini iptal etti.

CP kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre Kılıçdaroğlu yarın saat 12.00’de Olağanüstü MYK toplantısına başkanlık edeceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir