Ekonomi

Araç Sahibi Olmak İsteyenler Dikkat! Bu Fiyatlar Kasım Sonuna Kadar Geçerli!

Sıfır araç sahibi olmak isteyen milyonlarca vatandaş önemli markaların kampanyalarını araştırmaya devam ederken Renault önemli bir atak yaparak müşterilerinin ilgisini çekti. 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacağını da ifade eden Renault 70.000 TL kredi, 36 ay vade ve %1,48 faiz oranı ile Megane modellerinde indirim yaptığını duyurdu. Renault tarafından yayınlanan Megane kampanyasının detayları nelerdir?

Kampanya Detayları

  • Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model Megane Sedan otomobilinin perakende satın alımında geçerlidir.
  • Kampanyada, 70.000 TL kredi, 36 ay vade ve %1,48 faiz oranı ile aylık ödeme 2.754 TL’dir.
  • Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.
  • Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır.
  • Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.
  • Megane Sedan’ın karma CO2 salımı 105 – 130 g/km; yakıt tüketimi 4,0 – 5,7 lt/100km aralığındadır. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır.
  • (Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,81, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %24,03)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir