EkonomiGündem

Marketten büyük kampanya! 10 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL’lik ayçiçek yağı 18 TL’ye düşüyor

Tüketicinin yüzünü güldürecek indirimleriyle adından söz ettiren A101, internet sitesi üzerinden kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Un, şeker, süt gibi temel gıdalardan temizlik malzemelerine kadar her türlü üründe mevcut indirimlerine ayçiçek yağı indirimi de eklendi. Fahiş yağ fiyatlarından şikayetçi olan herkes bu indirimden yararlanabilir…

A101’in sitesinde yayımlanan kampanyaya göre 1 litrelik Yudum Ayçiçek Yağı’nın normal fiyatı 30,90 TL. Ancak 10 TL ve üzeri herhangi bir ürün aldığınızda yağın fiyatı 18,45 TL’ye düşüyor. Ürün şu anda stoklarda tükenmiş görünse de talep çok olduğu için stokların yenilenmesi an meselesi. Bu nedenle sık sık sitenin kontrol edilmesi gerekiyor.

Ayrıca bu kampanya online’a özel kampanya olmadığından direkt olarak mahallenizde bulunan A101 Market’e giderek de ürün sorgulaması yapabilirsiniz. Evinizin sıvıyağ ihtiyacını piyasanın altında karşılayacak bu kampanyayla yağ stoku yapmayı da ihmal etmeyin.

Üstelik zeytinyağı almak isteyenler için de A101’de güncel olarak 1 litrelik Zeo Zeytinyağı Riviera yalnızca 31 TL ile piyasanın neredeyse yarı fiyatına.