Kültür-sanat

MasterChef’te 2 yarışmacı arasında büyük kavga! Ortalık karıştı.. Herkes şoke oldu!

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye’de dün herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Kırmızı takım yarışmacılarından olan Dilara ve Safanur yemek yaparken tartıştı. İkili arasındaki tartışma tüm yarışmacıların gerilmesine neden oldu. Ancak kavga sonrasında ortaya ilginç bir iddia atıldı.

MasterChef Türkiye yarışmacılarından olan Dilara ve Safanur tartıştı. Dün yayınlanan bölümde Safanur tatlısına müdahale eden Dilara’ya sert çıktı. Bu tavır karşısında öfkelenen Dilara bağırmaya başladı. Konu ile ilgili bir sosyal medya platformunda ortaya atılan iddiaya göre ikilinin ilk olarak kuliste tartıştığı ve daha sonra gerginliğin kameralar karşısında büyüdüğü iddia edildi.

Dün birbirinden lezzetli Kıbrıs yemeklerini yapan takım kıyasıya mücadele etti. Ancak Dilara Safanur’un yaptığı Gullurikya tatlısını beğenmeyince müdahale etmek istedi. Fakat Safanur buna izin vermedi. Bunun üzerine Dilara yine de tatlıya müdahale edince Safanur öfkelendi.

Sosyal medya ikilinin ilk olarak kuliste tartıştığı iddialarını konuşurken, Dilara Başaran’a da tepki yağdı. Dilara Başaran’a ”Gitsen de izlemeye devam etsek”, ”Ne kadar sinir bozucu bir kız bu!” ve ”Safanur ilk kez doğru kişiye tepki verdin, aferin” gibi yorumlar yapıldı.