EkonomiGündem

Shell, Total ve Opet’ten akaryakıt alanlara 50 TL verilecek! Aracının deposunu fulleyen araç sahiplerine 50 lira indirim fırsatı

Shell, Opet, Total için duyuru yapıldı ve bu istasyonlardan yakıt alan araç sahiplerine 50 lira verileceği belirtildi! Akaryakıt alımı yapacak olan araç sahiplerine Ziraat Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarında 50 lira Bankkart lira verileceği belirtildi. Bu doğrultuda akaryakıt alımında 50 lira indirim yapılacağı ifade edildi.

15 OCAK’A KADAR GEÇERLİ

Ziraat Bankası tarafından bu kampanya hakkında çok önemli bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Kampanyaya 1 Aralık 2021 – 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Bununla birlikte bir müşteri kampanya dönemi boyunca toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanma şansına sahip olacaktır. Aynı gün içerisinde yapılacak 150 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

ÜCRETSİZ KARTLAR DAHİL DEĞİL

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

29 OCAK’TA YÜKLENECEK

Kazanılan Bankkart Lira’lar 29 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.