EkonomiGündem

Aracı olanları rahatlatacak gelişme! Akaryakıt alımlarınızda 50 TL’ye varan avantaj resmen duyuruldu! Aralık sonuna kadar geçerli…

Son günlerde akaryakıt fiyatlarına üst üste zam gelmesi ve araç sahiplerinin giderek zorlanmasıyla akaryakıt istasyonlarının bankalarla iş birliği yaparak hazırladıkları çeşitli fırsat ve kampanyaları duyuruyorlar. Bu kapsamda Petrol Ofisi de Aralık ayı sonuna kadar geçerli fırsatını resmen açıkladı! Yapı Kredi bankasıyla hazırlanan ortak kampanyada akaryakıt alımlarında 50 TL’ye varan avantaj sahibi olmak mümkün. İşte detaylar…

KAMPANYA DETAYLARI

16 Kasım ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 07 Ocak 2022 tarihinden itibaren World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında  akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 30 TL Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan kazanacaklar.

World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler de 30 TL’ye ek olarak 10 TL, toplamda 40 TL Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan kazanacaklar.

Dört işlemden en az birinde POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 40 TL’ye ek 10 TL olmak üzere toplam 50 TL Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan hediye edilecek.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabiliyor. Bunun dışında yalnızca SMS ile katılan müşteriler en fazla 30 TL Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan kazanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında işlemlerin Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekiyor. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan’ları ise 7 Ocak 2022 tarihinde yükleniyor. Puanların son kullanım tarihi  de 6 Şubat 2022 olarak belirtildi.

Aynı gün içinde birden fazla işlem yapılması halinde yalnızca tek işlem kampanyaya dahil ediliyor. Bu nedenle 50 TL’lik avantajdan yararlanabilmek için işlemlerin 4 ayrı güne yayılması gerekiyor.