Kültür-sanat

Son dakika açıklandı! Star TV’nin o dizisi hemen final yapma kararı aldı!

Son dönemlerde peş peşe final yapan dizilerin arasına bir yenisi daha etkileniyor. Star TV’nin o dizisi hemen final yapma kararı alırken, dizinin hayranları üzüldü. Star TV ekranlarında Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelen Benim Hayatım dizisi final yapıyor.

Benim Hayatım dizisini izleyenlere kötü haber verildi. Dizinin Aralık ayı içerisinde final yapacağı ve ekranlara veda edeceği öğrenildi.

Başrollerinde Berfu Nilsu Aktaş, Savaş Özdemir ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım dizisi hemen final kararı aldı. Dizi, reyting kurbanı olması sebebiyle final yapacağını açıkladı.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞMİŞTİ

Dizi final kararı almadan önce yayın gününü değiştirme kararı almıştı. Star TV’de Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelen Benim Hayatım dizisinin yayın günü değişmişti. Yayın günü flaş bir kararlar değiştirilerek Perşembe gününe alınmıştı. Ancak yapılan müdahale dizinin kaderini değiştiremedi.

Genel yönetmenliğini Onur Tan’ın, yönetmenliğini ise Orkun Çatak’ın üstlendiği, senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete’nin kaleme aldığı Benim Hayatım dizisi Aralık ayı içerisinde final yapacak.

Bir Yorum

  1. Beklemekten yaşımız geçiyor lütfen ne olur sayın devlet büyüklerim iktisat mezunlarının kadrolarını arttırırmısınız ayrıca memur alımı için 35 yaş sınırına 1 veya 2 yaş daha edilsin yasalaşsın istihdam olamıyoruz geçinemiyoruz 35 yaş yanlışından dönülsün hangi devirde yaşıyoruz