İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Başvurular İŞKUR üzerinden! 7 bin TL maaşla çalışacak elemanlar aranıyor!

Kıbrıs’ta çalışmak isteyenlere müjde verildi. Başvuruların İŞKUR üzerinden olacağı ifade edilen personel alım ilanında en az 7 bin TL maaş verileceği belirtildi. Alüminyum Doğrayıcısı olarak Kıbrıs’ta çalışmak isteyenler için başvuru şartları ve iletişim detayları haberimizin devamında:

Online olarak yapılacak personel alımı için, “İş yerimizin Kıbrıs’taki şantiyesinde çalışacak alüminyum imalat montaj ustası katlanır sürme giyotin cam silikon cephe işlerinden anlayan personel aranmaktadır” ifadesi kullanıldı.

Başvuru şartı için ise, “Yeterli mesleki bilgi ve deneyime sahip olmak” açıklaması yapıldı. Maaşın ise en az 7 bin TL, en fazla 8 bin TL olacağının altı çizildi.

Çalışma Adresi  :SANAYİ MAH 148.CAD NO:102 KUZEY KIBRIS

İrtibat Bilgileri

İsim: ALTAN BEY

Unvan: Şantiye müdürü

Telefon: 05309553200

Ücret ve Diğer Bilgiler

En Az Ücret: 7000 TL (AGİ Dahil Değil)

En Çok Ücret: 8000 TL

BAŞVURUDA BULUNACAKLARA UYARILAR

İŞSİZLİK ÖDENEĞİ ALIYORSANIZ DİKKAT!

Haklı bir nedene dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar yapılan çağrıya cevap vermeyen veya görüşmeye gitmeyenlerin işsizlik ödeneği kesilmektedir.

Önerilen işi haklı bir nedene dayanmaksızın reddedenlerin ödeneği kesilmekte tekrar başlatılmamaktadır.

SOSYAL YARDIM YARARLANICILARININ DİKKATİNE!

Haklı bir nedene dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar önerilecek işe / programa yönlendirilmek üzere yapılan çağrıya cevap vermeyen veya çağrı sonrasında görüşmeye gitmeyenlerin, bu durumun üçüncü kez tekrarı halinde nakdî düzenli sosyal yardımları bir yıl süreyle kesilecektir.

Önerilen işi / programı haklı bir nedene dayanmaksızın üçüncü kez reddedenlerin nakdî düzenli sosyal yardımları bir yıl süreyle kesilecektir.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

2 Yorum

  1. Lan oğlum milletle dalga geçmeyin ipineler adam lar dürüst 3000 tl razı kime kayık çekiyorsunuz.

  2. Beklemekten yaşımız geçiyor lütfen ne olur sayın devlet büyüklerim iktisat mezunlarının kadrolarını arttırırmısınız ayrıca memur alımı için 35 yaş sınırına 1 veya 2 yaş daha edilsin yasalaşsın istihdam olamıyoruz geçinemiyoruz 35 yaş yanlışından dönülsün hangi devirde yaşıyoruz