EkonomiGündem

Geçim sıkıntısı çeken emekli vatandaşlara müjdeli haber! Başvuru yapan emeklilere geri ödemesiz 1000 lira veriliyor

Nakit ihtiyacı olan emeklileri ilgilendiren çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu doğrultuda Kuveyt Türk Bankası’ndan emeklilere promosyon müjdesini verdi. Bu promosyonların 3 gün içinde hesaplara yatacağı belirtilerek Kuveyt Türk resmi internet sitesinden yapılan duyuruda emekli maaşını Kuveyt Türk’e taşıyan emeklilere 1000 TL promosyon vereceği ifade edildi. Maaşını Kuveyt Türk’e yeni taşıyan müşterilere ilk maaşını aldıktan sonra mevcut Kuveyt Türk müşterilerine ise istediği zaman promosyon başvurusunda bulunma şansı veriyor.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Kampanyanın ayrıntıları ise banka tarafından şu ifadeler kullanılarak duyuruldu:

Emekli vatandaşların, promosyon ödemesinden yararlanabilmeleri için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Kuveyt Türk aracılığıyla alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterli.

3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ÖDEME

Emekli maaşını Kuveyt Türk Bankası’na yeni taşıyan müşteriler maaşlarını en az 1 defa Kuveyt Türk Bankası’ndan aldıktan sonra, mevcut emekli maaş müşterileri ise beklemeksizin en yakın Kuveyt Türk şubesine gelerek promosyon başvurusunda bulunmalarını takiben 3 iş günü sonrasında ödeme müşterimizin hesabına gerçekleştirilmektedir.

Birden fazla emekli maaşı alanların promosyon talebinde bulunmaları durumunda maaşlarının toplamı dikkate alınarak tek promosyon ödemesi yapılacaktır.