EkonomiGündem

Bankadan emekli maaşı alan herkesi ilgilendiriyor: 1800 TL ek gelir fırsatı! Toplu olarak ödeniyor…

Bankadan emekli maaşı alan herkesin alabileceği emekli promosyonlarıyla maaşınıza ek olarak gelir elde edebiliyorsunuz. Özellikle TEB ile yapılan anlaşma doğrultusunda emekliler 1200 ile 1800 TL arasında promosyon kazanabiliyorlar.

Kampanya 08.10.2021 tarihi itibariyle yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsıyor. Emekli müşterilerin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve bankada en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekiyor. Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak promosyon ödemeleri yapılıyor.

Maaş tutarı;

0-1.499 TL arasında olanlara 1.200 TL,

1.500-2.499 TL arasında olanlara 1.500 TL,

2.500 TL ve üzerinde olanlara ise 1.800 TL promosyon ödemesi veriliyor.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşteriler için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşteriler de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabiliyorlar.

TEB ayrıca, maaşını bankadan alanlar için diğer fırsatları da internet sayfasından açıkladı. Bunlar;

CEPTETEB Mobilde emekli maaş müşterilerine özel ayrıcalıklarını görebileceği “Emekli Maaşım TEB’de menüsü”,

Size özel avantajlı sigorta paketleri,

Gelir belgesiz ve emekli maaş müşterilerimize özel indirimli faiz oranları ile  ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanabilme imkanı,

Marifetli Hesap’ta birikimlerinizi avantajlı günlük faiz oranlarıyla değerlendirme ve dilediğiniz zaman para yatırma ve çekme fırsatı olarak listeleniyor.