EkonomiGündem

Bir depo benzin, motorin ve LPG otogaz alımında 50 TL değerinde puan hediye ediliyor! Dolaylı olarak akaryakıt alımında 50 TL indirim yapılıyor

Benzin, motorin ve LPG alışverişi yapan vatandaşlar için çok önemli bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya ile 15 Ocak’a kadar benzin, motorin ve LPG alışverişlerinde 50 TL değerinde Bankkart Lira hediye edilecek ve 50 lira indirim dolaylı olarak yapılacak. Bu konu hakkında Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Banka tarafından yapılan duyuru kapsamında anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 50 lira Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

50 TL DEĞERİNDE PUAN HEDİYE

Banka tarafından bu kampanyanın detayları paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre kampanyaya 1 Aralık 2021 – 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabilir.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada kampanyanın ayrıntıları ise şöyle ifade edildi:

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanma şansına sahip olacaktır. Aynı gün içerisinde yapılacak 150 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Lira’lar 29 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.