EkonomiGündem

Türkiye’deki tüm emeklilere 1250 lira nakit veriliyor! Aralık sonuna kadar geri ödemesiz para veriliyor

Emekli banka promosyon uygulamalarını takip edenler için flaş bir gelişme yaşanarak çok önemli bir duyuru yayımlandı. Milyonlarca emekliyi ilgilendiren promosyon ödemeleri için detaylar paylaşıldı. Konu ile ilgili olarak Akbank tarafından yapılan açıklamada emeklilere özel maaş promosyon kampanyasının detayları paylaşıldı. Bu kampanyanın 15 Kasım ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacağı bildirildi. Bu kampanya kapsamında emekli maaşı olan herkese 1250 lira verileceği belirtildi.

MAAŞ YATMADAN 2 GÜN ÖNCE FAİZSİZ PARA ÇEKME

Konu ile ilgili olarak Akbank tarafından yapılan açıklamada bu kampanya hakkında “Hemen SGK emekli maaşını taşı, 2.500 TL’ye varan promosyon ve maaşın yatmadan 2 gün önce faizsiz para çekme fırsatından yararlanın” ifadelerine yer verildi.

Verilecek olan ödemeye ek olarak maaşlara göre SGK promosyon tutarının da verileceğinin altı çizildi. Akbank’tan 2.500 TL’ye kadar promosyon almak isteyenlerde aranan şartlar ve detaylar da müşterilerle paylaşıldı. Bu detaylar ise şu şekilde oldu:

31 ARALIK’A KADAR

Akbank emeklilere özel maaş promosyon kampanyasında 2500 TL’ye kadar hediye ediyor. Kampanyaya SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşlarını alan emekliler dahildir. Emeklilerimiz 15 Kasım 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 2.500 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

PROMOSYON BAŞVURUSU

Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.