EkonomiGündem

Emekli maaşı alan herkese iki müjde birden verildi! Ay sonuna kadar başvuran herkes bu ödemeleri alabiliyor

Türkiye’de yaşayan ve emekli maaşı alan herkese iki ödeme müjdesi birden verildi! Bankaların emeklilere özel hazırladığı promosyon kampanyalarında bir yenisi daha açıklandı. Maaş ödemelerine ek promosyon veren bankalardan olan Garanti BBVA, emeklilere 2000 TL’ye varan geri ödemesiz, karşılıksız ödemede bulunuyor. Ayrıca emekli yakınlarını davet eden emeklilere de her bir davetli için 250 TL nakit veriliyor. Böylelikle herkes iki ayrı ödeme alabiliyor. İşte detaylar…

Garanti BBVA Promosyon Detayları

Banka tarafından sağlanan resmi bilgilere göre;

Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır.

Garanti BBVA:

1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1.300 TL,

1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1.650 TL,

2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 2000 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor.

Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor.

Promosyon ödemesi, müşterinin Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesini imzalaması sonrasında, bankaya ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleşiyor. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği yapılmıyor.

Emekliye Ek 250 TL Nakit Fırsatı

Emekli Yakınını Davet Et kampanyası kapsamında Garanti BBVA’lı olan her bir emekli için 250 TL nakit veriliyor. Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden yapılabiliyor. Kampanya kapsamında tüm Garanti BBVA müşterileri, 1-31 Aralık 2021 tarihleri arasında başka bir kurumdan emekli maaşını alan yakınını/tanıdığını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için  davet ederek 250 TL nakit ödül kazanabiliyorlar.

Davet eden kişi Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Bankacılığı >Emekli Yakınınızı Davet Edin adımından davet kodu oluşturup emekli yakınıyla paylaştığında ve onaylandığında, davet eden emekliye anında 250 TL yatırılıyor.