Kültür-sanat

MasterChef Türkiye final yapıyor! Final tarihi açıklandı!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında olan MasterChef Türkiye final yapıyor. Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun olduğu yarışmanın final tarihi belli oldu. Masterchef reytingleri geçen yıla göre bayağı düşük kaldı. Yakın zamanda Survivor All Star başlayacak olması ile birlikte MasterChef final tarihi resmen açıklandı.

Dün yapılan eleme ile birlikte MaterChef yarışmasında yarışanların sayısı artık 9’a düştü. Program ilgi ile takip edilirken, MasterChef final tarihi izleyenleri üzdü. İşte MasterChef Türkiye final tarihi ve merak edilen detaylar..

MasterChef yarışmasında reytinglerin düşmeye başlamasıyla birlikte formatın değişeceği ve bundan sonra 2’li elemelerin başlayacağı belirtildi.

FİNAL TARİH BELLİ OLDU

Kısa bir süre önce Acun Ilıcalı’nın Survivor All Star görüşmelerine başladığı belirtildi. Bunun üzerine yakın zamanda ekranlara veda edecek olan Masterchef Türkiye2nin final tarihi de izleyenlerle paylaşıldı.

MASTERCHEF FİNAL TARİHİ

Masterchef Türkiye final tarihi 14 Ocak 2022 tarihi olarak açıklandı. Bu tarihte hem program final yapacak hem de şampiyon resmen ilan edilecek.