EkonomiGündem

Akıllı telefonu olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir! Uygulamayı indirin, sıvıyağ alışverişiniz büyük indirimle kapınıza gelsin

Gıda ve temizlik ürünleri döviz kuruna endeksli şekilde günbegün artmaya devam ederken vatandaş da alacağı ürünün en uygununu bulmak için market market gezmeye başladı. Ancak online market uygulamaları vatandaşın bütçesini rahatlatmaya yönelik kampanyalarını tek tek açıklıyorlar. Üstelik market gezmenize gerek kalmadan alışverişiniz kapınızın önüne kadar getiriliyor. Son olarak Turkcell de, online market platformu olan ve Bisu ile ortak çalışan Bi’market uygulaması ile ortak kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Paycell ile yapılan market ödemelerinizde 75 TL’lik tutarınıza 15 TL hediye ediliyor.

Akıllı telefonlarınıza Bisu uygulamasını indirerek Bi’markete ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı sepete ekleyebilirsiniz. Turkcell’in uygulaması olan ancak tüm operatör sahiplerinin de kullanabildiği Paycell Kart ise anlaşmanın bir diğer tarafı. Paycell Kart sahibi olan tüm müşteriler 75 TL’ye 15 TL kampanyasından yararlanabiliyor. Yine akıllı telefonlarınıza uygulamayı indirerek kolaylıkla hesap açabilir, sanal kartınız ile hızlıca online alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca sıvıyağ fiyatları bu kadar zamlanmışken bu kampanya en çok yağ fiyatlarında işe yarayabiliyor. Piyasa şartlarında 84 TL’ye satın alacağınız 4 lt ayçiçek yağına, 75 TL’ye 15 TL kampanyası ile 69 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım

Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e;

diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL MARKET’’ yazıp göndermesi gerekiyor.

15 TL hediyesi, 16 Kasım- 15 Aralık tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell Uygulaması ile Paycell Kart’a tek seferde 75 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda kazanılıyor. Hediye 15 TL ise Paycell Kart’a 16-22 Aralık tarihleri arasında yükleniyor.