Ekonomi

Market market dolaştıran zamlardan sonra kampanya yapıldı! 1 litre süt piyasanın çok daha altında fiyattan satılıyor

Süt ve süt ürünlerine geçtiğimiz günlerde yapılan yüzde 45-60 oranındaki zammın ardından fiyatlar uçunca mutfağından sütü eksik etmeyen haneler bütçesini zorlamaya başladı. Temel besin kaynaklarından biri olan sütteki bu ani fiyat artışı sizlerle gün içinde paylaştığımız özel haberimizde anlatıldığı üzere marketlerdeki süt reyonlarında gözle görülür şekilde ortaya dökülürken, en uygun fiyatlı ürünü bulmak için arama motorlarında araştırmalar başladı bile.

PTT’nin online alışveriş sitesi olan PttAVM’de de piyasanın altında fiyatlarla istenilen ürünü bulmak mümkün. Örneğin; artık 1 litrelik sütün fiyatı 13-14 TL olmuşken PttAVM üzerinde piyasanın yarı fiyatına süt alınabiliyor.

Yukarıda da görülen örnek üzerinde aynı sütün iki farklı online alışveriş sitesinde bulunan farklı fiyatlarını görüyoruz.

Daha ekonomik koşullar altında alışveriş deneyimi gerçekleştirmek istiyorsanız siz de PttAVM’ye üye olup giriş yaparak ve arayıp bulduğunuz uygun fiyatlı ürünleri sepete ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca yine site üzerinde birçok kategori bulunuyor. Elektronikten giyime birçok kategoride ihtiyacınız olan ürünlere piyasadaki genel fiyatlardan çok daha uyguna sahip olabilirsiniz. Televizyon ve aksesuarlarda da dev indirimler mevcut.