EkonomiGündem

İş Bankası’ndan dev fırsat! 200 TL harcamaya 200 TL verilecek: 31 Aralık’a kadar hemen başvurun

İş Bankası, İşCep aracılığıyla yeni bir kampanya başlattı. 31 Aralık 2021 tarihine kadar İşCep uygulaması üzerinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle hesap açılarak kredi kartı başvurusu yapıldığında ve tek seferde en az 200 TL’lik harcama yapıldığında 200 TL MaxiPuan hediye edilecek.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

İşCep, Maximum Mobil ve Maximum İşyerim uygulamalarından, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden ya da size en yakın İş Bankası Şubesi’nden başvurunuzu yapabilirsiniz.

İşCep üzerinden başvurular ise aşağıdaki şekilde gerçekleştiriliyor:

NFC özelliği olan cep telefonunuza İşCep’i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayın.
Sizi tanıyabilmemiz ve size en iyi hizmeti sunabilmemiz için karşınıza çıkacak kısa başvuru formunu doldurun.
Yeni tip TC kimlik kartınızdaki çipi NFC uyumlu* telefonunuza taratın.
Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıklayın. Yüzünüzde hiçbir aksesuar olmadan yüzünüzü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yapın.
Ardından “Müşteri Temsilcisine Bağlan” butonuna tıklayın ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamlayın.
Cep telefonunuza gönderilecek geçici müşteri şifreniz ile hemen İşCep uygulamamızın kolay hizmetlerinden yararlanmaya başlayın, dilediğiniz ürünümüze başvurun.
Esnaf/gerçek kişi tacir iseniz bireysel hesabın yanı sıra ticari hesabınızı da aynı zamanda açabilirsiniz.

200 TL MaxiPuan Kampanyası

Kampanyadan 1 Mayıs-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapılan İş Bankası kredi kartı ile tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda 200 TL MaxiPuan kazanılıyor. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar ise geri alınıyor.

Kampanyaya Dahil Edilmeyen İşlemler

İş Bankası tarafından yapılan açıklama şöyle oldu:

“Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya, İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve Maximum Genç Kart alan müşterilerimize özel 200 TL MaxiPuan ödüllü kampanya ile birleştirilemez.”