EkonomiGündem

‘Fiyatı düşer’ demeden hemen alın! 24’lü tuvalet kağıdı piyasanın yarı fiyatına satılıyor! Son adetler kaldı

Marketlerdeki temizlik ve hijyen reyonlarına bakıldığında her evin demirbaş giderlerinden biri olan tuvalet kağıdı fiyatlarının da rekor düzeyde arttığı görülüyor. Ancak yapacağınız online aramalarla evinizin giderlerini çok daha uygun ücretlerle karşılamak mümkün. Üstelik market gezmenize gerek kalmadan, kargo ücreti de ödemeden kapınıza kadar teslim ediliyor.

Yapılan piyasa araştırmasında 24’lü tuvalet kağıtlarının fiyatları genel olarak şöyle:

Görüldüğü üzere 24 ruloluk tuvalet kağıtlarında fiyatlar 200-300 TL’ye kadar uzanıyor. Ortalama fiyat ise 100 TL.

Ancak kamupersoneli.net ailesi olarak sizlere en uygun 24’lü tuvalet kağıdını bulduk. Üstelik kargo ücreti ödemeyecek ve birkaç gün içinde kapınıza kadar teslim alabileceksiniz.

Yukarıda görmüş olduğunuz Pufla 24 rulo tuvalet kağıdı ücretsiz kargo fırsatıyla birlikte 52,50 TL gibi hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyatla kapınıza kadar geliyor. Ancak talep fazla olduğundan stoklarda tükenmesi an meselesi! Bu nedenle hızlıca alışverişinizi yapmanız gerekiyor.

N11 üzerinden ürün adını direkt yazarak ürüne ulaşabilir, sepete ekleyebilir ve alışveriş işleminizi bitirebilirsiniz. Arama motorunuza Pufla Çift Katlı Tuvalet Kağıdı 24 Rulo N11 yazarak da direkt ürüne gidebilirsiniz.