Gündem

Erdoğan’dan Pitbull Sahiplerine Sert Uyarı: Asiye Ve Babası İçin Atılacak Adımları Da Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreninde yaptığı açıklamada Asiye’ye saldıran pitbull köpeğinin sahiplerini çok net bir dille uyardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’te düzenlenen toplu açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Asiye ve babası için atılacak adımları belirterek “Asiye yavrumuzu dün gece ambulans uçakla Antalya Üniversitesi’ne naklettik, orada gerekli olan operasyonlar kendisine yapılacak. Tabii ilginç olan bir şey var. Bu köpekler parası bol olanların köpekleri. Ve ne oluyor ne gidiyor, ne yapıyorlar hiç böyle bir dertleri yok” dedi.

“Bunların Da Bedelini Ödeyeceksiniz”

Erdoğan açıklamasında, “O yavru orada paramparça oluyor, hala bu adamlar acaba babasını nasıl aldatırız gayreti içinde. Kandıramayacaksınız. Bunların da bedelini ödeyeceksiniz. Biz de anneyi de babayı da yavruyu da inşallah elimizden gelen tüm hassasiyetle en ideal şekilde ve doktorlarımızla tedavisini yaptıracağız. Babasını da kapıcı olarak çalıştığı o yerden alıyoruz, çok daha ideal bir yere inşallah çalışmak üzere sevk ediyoruz” ifadelerini kullandı.