Gündem

Ünlü oyuncu Fulya Zenginer’den hamilelik paylaşımı! Bebeğin cinsiyetini ve ismini açıkladı, hayranları şok oldu!

Son dönemin en sevilen oyuncularından biri olan Fulya Zenginer, sosyal medya paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor. Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi edinen ünlü oyuncu, özel hayatından kesitleri hayranlarının beğenisine sunuyor. Sık sık paylaşımlar yaparak hayranlarının beğenisini kazanan Fulya Zenginer bu sefer hamilelik paylaşımı ile gündeme geldi.

Fulya Zenginer Anne Olmaya Hazırlanıyor

Türk televizyonlarının aranan simalarından biri haline gelen ve başarılı oyunculuk performansıyla hafızalara kazınan Fulya Zenginer, yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı gebelik paylaşımı ile adından söz ettirdi. 2019 yılında 2 yıldır birlikte olduğu Kuntay Tarık Evren ile dünya evine giren ünlü oyuncunun mutluluğu gözlerinden okundu. Geçtiğimiz günlerde mutlu haberi hayranları ile paylaşan ünlü çift, bebek beklediklerini duyurmuş ve Fulya Zenginer de hamile olduğunu açıklamıştı.

Bebeğin Cinsiyeti Belli Oldu

Sevilen oyuncu Fulya Zenginer ve eşi Kuntay Tarık Evren, geçtiğimiz günlerde bebeğin cinsiyetini öğrenmek için ilgi çekici bir parti düzenledi. Çiftin patlattıkları balonun içinden mavi renk çıkınca erkek çocuk sahibi olacakları ortaya çıktı. Sosyal medyada büyük ilgi gören bu görüntülerde Kuntay Tarık Evren eşini öperek bu mutluluğu kutlamıştı. Ünlü çiftin bebek mutluluğu sosyal medyada hayranları tarafından da sık sık konuşulan konulardan biri halini aldı.

Bebeğin İsmi Hayranları Şaşırttı

Son dönemin en sevilen oyuncuları arasında gösterilen Fulya Zenginer, anne olmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu, gebelik sürecindeki paylaşımlarına resmi sosyal medya hesabından ara vermeden devam ediyor. Bu süreçte hayranlarından da büyük tebrik ve destek mesajları alan Fulya Zenginer, bebeğinin erkek olacağını açıklamıştı. Fulya Zenginer son olarak sosyal medya hesabından karnı burnunda pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü oyuncu bu paylaşımlarının altında Milan notu yazması kafaları karıştırdı. Sevilen oyuncunun hayranları, Milan notunun bebeğinin ismini anlaması çok uzun sürmedi. Başarılı oyuncu Fulya Zenginer böylelikle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bebeğin ismini Milan olarak ilk kez açıklamış oldu.