Akademik Personel Alım İlanlarıPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

Ortaöğretim, Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Sözleşmeli Personel Alınacak! İşte Adaylarda Aranan Nitelikler

Muş Alparslan Üniversitesi’ne 50 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. Adaylar 19 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamayla kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 50 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre adaylar 19 Ocak 2022 tarihi mesai bitimine kadar Muş Alparslan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapabilecekler.

Sözleşmeli Personel Alım İlanına Ait Detaylar

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada “Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Ek 2’nci maddesinin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda Lisans, Ön Lisans ve Ortaöğretim için 2020 yılı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın toplam 50 (elli) adet sözleşmeli personel alınacaktır” ifadelerine yer verildi.

İşte Adayların Başvuru Yapacağı Pozisyonlar Ve Aranan Nitelikler