Gündem

Çok tartışılan Maske Kimsin Sen yarışmasında yeni dönem! Yapımcılardan RTÜK hamlesine şok cevap!

FOX TV ekranlarından yayınlanan ve 2022 yılına bomba gibi giren Maske Kimsin Sen isimli program, tartışmaların odağı haline geldi. Geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasıyla sosyal medyada da adından sık sık söz ettiren yarışmadaki kostümler büyük tartışma yarattı. Bazı kesimlerin adeta nefret kustuğu Maske Kimsin Sen programında yapımcılar da harekete geçti. Son dönemde reyting rekorları kıran ve aynı zamanda RTÜK tarafından da takibe alındığı öğrenilen yarışma programının yapımcılarından yeni yayın döneminde radikal kararlar geldi.

Maske Kimsin Sen Tartışmaların Odağında

Son dönemde farklı formatı ve ilgi çekici konsepti ile televizyon izleyicilerinin büyük beğenisiyle karşılaşan Maske Kimsin Sen, tartışmaların odağında kalmaya devam ediyor. Yayın hayatına başladığı günden beri ilk bölümüyle bile çok tartışılan Maske Kimsin Sen, son iki bölümü geçtiğimiz hafta sonu yayınlandı. Sosyal medyada da çok konuşulan ve bazı kesimler tarafından edata topa tutulan Maske Kimsin Sen yarışmasıyla ilgili yeni kararlar alındı. Yapımcı ekipten gelen bu kararlar, FOX TV izleyicisinin de meraklanmasına yol açtı.

RTÜK İnceleme Başlatmıştı

İlgi çekici konsepti ile bazı eleştiriler alan ve bu yüzden Radyo Televizyon Üst Kurulu’nun inceleme başlattığı Maske Kimsin Sen yarışma programı tartışmaları sürüyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan FOX TV, Maske Kimsin Sen programını sadece Pazar günleri yayınlamayı düşünürken, yeni bir karar gelmesi herkesi heyecanlandırdı. FOX TV ve Maske Kimsin Sen yapımcılarından gelen karar doğrultusunda yarışma programı hem cumartesi hem de Pazar günleri izleyicilerle buluşacak.

Dünya Çapında İzlenen Yarışma

Maske Kimsin Sen isimli yarışmanın başka ülkelerde de farklı konseptlerle yayınlandığına dikkat çeken FOX TV, fragmanda yayınlanan ülkelerin ismine de yer verdi. Dünya çapında büyük ilgi gören yarışma hakkında RTÜK tarafından inceleme başlatılmasının yankıları sürüyor. Bu gelişmelerle birlikte Maske Kimsin Sen yarışma programı 8 Ocak Cumartesi ve 0 Ocak Pazar akşamı FOX TV ekranlarından izleyicilerle buluşacak. Sunuculuğunu Deniz Tansel Öngel’in yaptığı “Maske: Kimsin Sen?’’ yeni bölümleri şimdiden merakla bekleniyor.