Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Petrol Ofisi tamamen bağımsız akaryakıt indirimi yaptı! PO istasyonlarında benzin, motorin ve LPG fiyatları düştü

Benzin, motorin ve LPG fiyatlarına gelen dev zamların ardından akaryakıt istasyonları ve bankalar tarafından otomobil sahipleri için peş peşe kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalar ile akaryakıt ve otogaz fiyatlarında indirim yapılıyor. Son kampanya haberi ise Petrol Ofisi tarafından geldi. Kampanya kapsamında Maximum Mobil veya İş Bankası kredi kartı ile yapılan alışverişlerde akaryakıt indirimi uygulandığı belirtildi. Otogaz ve akaryakıtta ne kadar bir indirim yapılacak? kamupersoneli.net olarak detayları paylaşıyoruz.

YÜZDE 2 İNDİRİM

Konu ile ilgili olarak Petrol Ofisi ile İş Bankası arasında bir anlaşma sağlandı. Anlaşma doğrultusunda benzin, motorin ve LPG için indirim yapılacak ve alışverişler toplamında puan hediye edilecek ve bir sonraki alımlarda puan kullanılarak indirim yapılabilecek. Ayrıca alışverişler için yüzde 2 indirim de yapılabileceği bildirildi.

DAHA AZ ÖDEME YAPILACAK

Kampanya kapsamında akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde yüzde 2 indirim sağlanacağı bildirilirken İş Bankası kredi kartı veya Maximum Mobil ile alışveriş şartı koşuluyor. Ayrıca yapılacak otogaz veya akaryakıt alışverişlerinde daha az ödeme yapılacağı ifade edildi.

ÖDE-GEÇ OLMASI GEREKİYOR

Bu kampanyaya temassız kredi kartı ile öde geç yöntemi ile katılım sağlanabilir. Öde – Geç kartları ile yapmanız durumunda indirimden faydalanabileceksiniz. Ayrıca Petrol Ofisi Positive Card ile yapılacak alışverişler geçerli sayılmayacaktır. Bu indirimden yararlanmak için otomobil sahiplerinin gerekli şartlara haiz olması gerekiyor.

NASIL KATILIM OLACAK?

Peki bu kampanyaya katılım nasıl olacak? İndirim kampanyasına katılmak için Maximum Mobil uygulamasını indirerek detaylı bilgi edinebilir ve kampanyaya katılabilirsiniz. Bununla beraber akaryakıt ve otogaz fiyatlarındaki bu düşüş fırsatını kaçırmak istemeyen pek çok kişi şimdiden uygulamayı indirmeye başladı ve bu indirim kampanyasına çok yoğun ilgi olduğu paylaşıldı.