Genel

10 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları az önce açıklandı! Numaralar belli oldu!

Şans oyunu oynamayı sevenlerin yakından takip ettiği Çılgın Sayısal oyununda bu akşam kazandıran numaralar belli oldu. MPİ’nin resmi web sayfası üzerinden yayınlanan canlı çekiliş sonrasında 10 Ocak Çılgın Sayısal Loto kazandıran numaralar belli oldu.

Şanslı numaraları tahmin ederek büyük ikramiye hayalleri kuranlar için Çılgın Sayısal Loto çekilişi haftanın 3 günü yapılıyor. Pazartesi günü yapılan çekiliş için kazandıran numaralar belli oldu.

Çılgın Sayısal Loto geçtiğimiz hafta 18, 39, 49, 60, 75, 77, 13, 87 numaraları ile kazandırmıştı. Peki, 10 Ocak Çılgın sayısal Loto kazandıran numaralar hangileri?

10 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

10 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları saat 21.30’da belli oldu. İşte bu akşamın kazandıran numaraları şu şekilde:

ÇILGIN SAYISAL LOTO KURALLARI NEDİR?

MPİ tarafından belirlenmiş olan Çılgın Sayısal Loto kurallarına göre birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilen vatandaşlar büyük ikramiyeyi kazanmaktadır. İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlar olmaktadır.8 ,39 ,49, 60 ,75, 77, 13, 87