Genel

Survivor Nisa kadrodan çıkarıldı! Sebebi ise..

Tüm Türkiye bu hafta Cumartesi günü başlayacak olan Survivor 2022 yarışmasına kilitlenmiş durumda. Survivor 2022 All Star yarışmasında herkesin çok yakından tanıdığı ve sevdiği pek çok isim bulunuyor. Ancak daha yarışma başlamadan son dakika haberi geldi. geçtiğimiz yıl tanınan Survivor Nisa Bölükbaşı kadrodan çıkarıldı. Sebebi ise merak konusu oldu. Peki, Survivor Nisa neden kadrodan çıkarıldı?

Survivor 2022 All Star için resmen geri sayım başladı. Acun Ilıcalı, Dominik’e seyahat eden yarışmacıların oyun öncesi duygularını öğrenmek için canlı yayın açtı. Ancak yayında Nisa’nın kadrodan çıkarıldığı ve yerine Yağmur’un dahil olduğu açıklandı.

KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Survivor All Star yarışması 15 Ocak Cumartesi günü başlıyor. Aylar boyunca sürecek olan mücadele için geri sayım başladı. Yarışmacılar karşı karşıya gelmek için heyecanlanırken, Nisa’nın koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

NİSA BÖLÜKBAŞI YARIŞMAYA GERİ DÖNECEK Mİ?

Yarışma öncesinde koronavirüs testi yaptıran Nisa’nın sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi. Nisa’nın yerine ise yedek yarışmacılardan olan Yağmur Banda dahil oldu. Nisa’nın iyileştikten sonra yarışmaya dönüp dönmeyeceği henüz bilinmiyor. Nisa’nın şu anda bir otelde karantina altında olduğu ifade ediliyor.