Kültür-sanat

Survivor All Star çekimleri başladı! Daha ilk günden Nisa Bölükbaşı krizi çıktı! Nisa Bölükbaşı elendi mi?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programı Survivor All Star yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Dominik’teki adaya yolculuk yapan Survivor All Star yarışmacıları, sevdiklerine ve hayranlarına veda mesajlarını paylaştı. Büyük bir merakla beklenen Survivor All Star yarışması daha ilk bölümüyle ekrana gelmeden Nisa Bölükbaşı krizi ile gündeme geldi. Survivor All Star yarışmacı kadrosunda yer alacağı açıklanan Nisa Bölükbaşı’nın adaya gitmemesi kafalarda soru işareti bıraktı.

Dominik’ten İlk Canlı Yayın

TV8 ekranlarının ve aynı zamanda televizyon dünyasının en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor 2022 yılında All Star formatında ekranlara gelecek. Merakla beklenen Survivor All Star yarışmacı kadroları açıklandı ve hatta yarışmacılar veda mesajlarını yayınlayıp Dominik’e gitti. Medya patronu Acun Ilıcalı, önceki gün Dominik’ten ikk Survivor All Star canlı yayınını yaptı. Sosyal medyada büyük ilgi gören bu canlı yayında Survivor All Star kadrosundaki değişiklik kafaları meşgul etti.

Survivor All Star yarışmasının ilk bölümü 15 Ocak 2022 Cumartesi günü her zaman olduğu gibi TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşacak. Yarışma öncesi kişisel sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Acun Ilıcalı tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Merakla beklenen yarışma öncesi sosyal medyadaki son mesajları izleyenlerle paylaşan Ilıcalı, sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

Survivor All Star Kadrosunda Değişiklik

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın yaptığı canlı yayında gönüllüler takımındaki eksiklik Survivor All Star hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Nisa Bölükbaşı, Survivor All Star gönüllüler takımına yazılmış olmasına rağmen adada görülmedi. Ünlü yarışmacı hakkında ortaya atılan iddialar kafalarda soru işareti bıraktı.

Edinilen son bilgilere göre Nisa Bölükbaşı koronavirüse yakalandığı için Survivor All Star yarışma kadrosundaki yerini alamadı. İki kez test yaptırsa da ikisinde de pozitif çıkan Nisa Bölükbaşı mecburen karantinaya alındı. Bölükbaşı’nın yerine yarışmaya yedek isimlerden Yağmur Banda dahil oldu. Survivor All Star izleyicilerinin çok sevdiği Nisan Bölükbaşı’nın 10 günlük karantina süresini tamamladıktan sonra yarışmaya sonradan dahil olacağı öğrenildi.