Kültür-sanat

Esra Erol’da yine reytinglerde zirvede! Niyazi Bey son kararıyla herkesi şaşırttı

ATV ekranlarının en sevilen programlarından Esra Erol’da yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Reyting verilerine göre listenin zirvesinde yer almayı başaran Esra Erol’da programında Niyazi Bey’in kararı çok konuşuldu. Uzun bir süredir karısına dönüp dönmeyeceği merak edilen Niyazi Bey nihayet kararını verdi. Televizyon dünyasının sevilen isimlerinden Esra Erol’un sunumu ile ATV ekranlarından izleyicilerle buluşan Esra Erol’da programının son bölümü sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Esra Erol’da Reytinglerde Birinci

Farklı hikayeleri ve enteresan olayları ATV ekranlarından tüm Türkiye’ye duyuran Esra Erol’da programında çok çarpıcı bir bölüm daha geride kaldı. Hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da son bölümünde tüm kişiler kategorisinde bir kez daha en çok izlenen program olmayı başardı. Kantar Medya tarafından açıklanan reyting verilerine göre gün içinde yayınlanan 100 program arasında Esra Erol’da zirvedeki yerini aldı.

Tüm kişiler kategorisinde yüzde 7.38 izlenme oranı ve yüzde 26.05 izlenme payı alan Esra Erol’da programı birinci oldu. Listedeki tüm dizi ve programları geride bırakmayı başaran Esra Erol’da programında Niyazi Bey’in merakla beklenen kararı çok konuşuldu. Fatih ve Sevda arasında yüzleşme gerçekleştikten sonra gözler Niyazi Bey’den gelecek karara odaklandı.

Canlı Yayında Son Kararını Açıkladı

Başka birine kaçan Sevda’nın babası Esra Erol’da canlı yayınında farklı bir iddiada bulunarak “Kızım Salih’e kaçtı, düğün dernek yaptı. Annesiyle de beni ayırdı, başka bir eş buldu.” ifadelerini kullanmıştı. Bulunan eş ise evli ve bir çocuk babası Niyazi Bey’di. Canlı yayında Sevda hanım annesi Hatice, Niyazi bey ve eşi Zeliha hanım yüzleşme yaşadı. Niyazi bey programın son bölümünde “Kimseyle dargın olamam, huyum bu. Hatice hanımla dargın olamam.” dedi.

Babasının bu tavırlarına tahammül edemeyen kızı Fatoş ise, “Annem güçlü dursun. Babam Hatice hanımla ilişkisini kesmediği sürece evimize giremez. Ben anneme bakarım” diyerek rest çekti. “Ben artık huzur istiyorum, ailemin yanına dönmek istiyorum” diyen Niyazi bey ise Hatice hanımdan ayrılıp yeniden eve dönmeye karar verdiğini açıkladı.