Kültür-sanat

Maske Kimsin Sen tahminleri! Ayna, kuzgun, tavus kuşu, ördek ve aslan kim olabilir?

Yayın hayatına başladığı günden bu yana milyonları ekran başına toplayan Maske Kimsin Sen yarışması çok konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyada en çok konuşulan televizyon yapımlarının başında gelen Maske Kimsin Sen hakkında RTÜK tarafından inceleme başlatılmıştı. Sevilen yarışmada maskeli bir şekilde performans gösteren ünlü isimlerin kim olduğu merak ediliyor. Maske Kimsin Sen yarışmasındaki ünlüler sosyal medya kullanıcıları tarafından ifşa edildi.

Maske Kimsin Sen Yarışmacıları Kim?

FOX TV ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programlarından Maske Kimsin Sen, büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yarışmada jüri üyeleri ipuçlarını takip ederek maske takan kişinin kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Maske Kimsin Sen yarışmasında performans göstermeye devam eden ünlü isimlerin kim olduğu merak konusu oldu. Maske Kimsin Sen ayna, ördek, kuzgun, tavus kuşu, aslan kim?

Maske Kimsin Sen Tavuş Kuşu Kim?

İzlenme rekorları kıran Maske Kimsin Sen yarışmasında tavus kuşu maskesini takan ünlü isim henüz açıklanmadı. Ancak jüri üyeleri ve seyirciler ipuçlarından yola çıkaran tavus kuşu maskeli yarışmacının kimliğini tahmin etmeye çalışıyor. Sosyal medyada tavus kuşu maskeli yarışmacı için Emre Altuğ, Bülent Çorak ve Sarp Apak isimleri öne sürüldü.

Maske Kimsin Sen Aslan Kim?

Yarışmanın en çok ilgi çeken kostümlerinden olan aslan, jüri üyeleri tarafından yakından takip ediliyor. Jüri üyeleri Maske Kimsin Sen aslan için Deniz Akkaya, Burcu Esmersoy ve İdil Fırsat tahminlerini yaptı. FOX TV ekranlarından yayınlanan Maske Kimsin Sen yarışmasında önümüzdeki bölümlerde aslan bir kez daha performans gösterecek.

Maske Kimsin Sen Ayna Kim?

İlgi çekici kostümü ile sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmeyen ayna, Maske Kimsin Sen yarışmasında büyük ilgi görüyor. Sosyal medyada Maske Kimsin Sen izleyicilerinin yapmış olduğu tahminlerde ayna maskeli yarışmacı için Defne Samyeli, Buket Aydın ve Gonca Vuslateri tahminleri yapılıyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan yarışmada pek çok ünlü isim elenerek maskesini çıkarmak durumunda kaldı. Bunlar arasında Derya Baykal ve Keremcem gibi isimler dikkat çekti.