Kültür-sanat

MasterChef 2. Finalist belli oldu! MasterChef 2. Finalist kim?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında olan MasterChef Türkiye bu akşam son derece heyecanlı bir bölüm ile ekranlara geliyor. Dün akşam Eren’in birinci finalist olduğu yarışma programında herkes 2. Finalistin kim olduğunu merak ediyor. MasterChef 2. Finalist Tahsin mi yoksa Hasan mı?

MasterChef bu hafta resmen 1. Olan yarışmacıyı ilan ederek final yapacak. Sezonu başından beri takip eden izleyenler MasterChef 2. Finalist kim oldu? Sorusuna cevap aramaya başladı. Sosyal medyadaki iddialara göre Eren ile birlikte son oyunu oynayacak olan ismin Hasan olduğu iddia edildi.

MASTERCHEF 2. FİNALİST KİM OLACAK?

MasterChef 2. Finalist için şu anda Tahsin ve Hasan büyük bir mücadele içerisinde. Gecenin sonunda MasterChef 2. Finalist resmen jüri tarafından açıklanacak. Ancak jürinin açıklamasından önce izleyenler MasterChef 2. Finalisti Hasan olarak ilan etti bile.

EREN İLK FİNALİST OLDU

Dün yapılan yarışmalar sonrasında yarışmacılar ilk olarak soğuk başlangıç için yarışmaya başladı. Şeflerin gece sonunda yaptığı puanlamalar sonrasında Tahsin, Hasan ve Eren arasından Eren ilk finalist seçildi. Toplam da74 puanı toplayan Eren ilk finalist oldu. Bu akşam 2. Finalist için kıyasıya bir mücadele başlayacak. Düello sonrasında bir isim daha yarışmaya veda edecek ve büyük final için nefesler tutulmaya başlanacak.