Kültür-sanat

Survivor Panorama yorumcuları değişti! Yeni isimler herkesi çok şaşırttı

Türk televizyonlarının en sevilen yarışma programlarından Survivor Türkiye’de bu yıl All Star heyecanı yaşanıyor. Daha önce Survivor’da yarışmış isimlerin mücadele edeceği yarışmada yapılan değişiklikle birlikte Survivor Panorama yorumcuları da değişti. TV8 ekranlarının reyting rekortmeni Survivor yarışmasının enine boyuna değerlendirildiği Survivor Panorama’nın yeni yorumcuları şaşkınlık yarattı. Yarışmanın başlamasına çok kısa bir süre kalmışken Survivor Panorama yorumcuları da değişmesiyle dikkat çekti.

Survivor Türkiye Heyecanı Başlıyor

Yıllardır Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programı olmayı başaran Survivor Türkiye 2022 yılındaki sezona da bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Dominik’e giden yarışmacılar, Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayın ile hayranlarına ve sevdiklerine veda mesajlarını yayınladı. Survivor adasında gönüllüler ve ünlüler kadrolarında mücadele edecek isimlerin performansı merakla bekleniyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Survivor All Star 2022 yarışması, her zaman olduğu gibi TV8 ekranlarından 15 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle yayınlanacak.

Survivor Panorama Programına Yeni Yüzler

Survivor Türkiye yarışmasında yaşanan olayları ve tartışmaları değerlendiren Survivor Panorama programı, izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Uzun bir süredir heyecanla beklenen Survivor Panorama yorumcu kadrosunda da 2022 yılında değişiklik yapıldı. Herkesi şaşırtan bu değişiklikle birlikte Survivor Panorama programına yorumcu olarak sevilen bir oyuncu katıldı.

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran habere göre Survivor Panorama’nın 2022 yılındaki bölümlerinde yorumcular arasında Öykü Çelik de yer alacak. 15 Ocak Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Survivor All Star 2022 yarışmasının ardından gözler Survivor Panorama programına çevrilecek. Edinilen son bilgilere göre Survivor Panorama yorumcuları arasında ünlü oyuncu Öykü Çelik de katılacak.

Survivor Panorama 2022 Yorumcuları

Ünlü oyuncu Öykü Çelik’in Survivor Panorama programında yorumculuk yapacağı iddiası sosyal medyada çok konuşuldu. Survivor Panorama 2022 programına katılacak bir diğer isim ise geçen sene İsmail Balaban ile finale kalan Poyraz oldu. Survivor Panorama programı önceki yıllarda olduğu gibi TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşacak. Bu programda Survivor All Star 2022 yarışmacılarının performansları ve yaşadıkları olaylar masaya yatırılıyor.