Genel

Müge Anlı çarpık ilişki ağına daha fazla dayanamadı: Birbirinizin karısını çalmışsınız, daha ne olsun

ATV ekranlarının en sevilen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert, yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen yasak aşk yumağı çözülmeye çalışırken yeni detaylar ortaya çıktı. Muğla’da yaşanan cinayetin ardından ortaya çıkan onlarca kişinin karıştığı yasak aşk üçgeninde Müge Anlı artık sinirlerine hakim olamadı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde duydukları karşısında şaşkınlık yaşayan Müge Anlı canlı yayında resmen sinir krizi geçirdi.

Cinayet Sonrası Yasak Aşk Ağı İfşa Oldu

2016 yılında Cihat ve Hatice paslı çiftinin cinayete kurban gitmesinin ardından katiller bir türlü bulunamamıştı. Programa şüpheli olarak katılan kişilerin kendilerini savunurken ortaya attıkları çelişkili ifadeler, iddiaları bambaşka boyuta taşıdı. Ölen Hatice Paslı’nın ablası Suna Paslı’nın iddiaları stüdyoda büyük şaşkınlık yarattı. İddialara göre 3 çiftin eş değiştirmeli ilişki yaşaması, yasak aşk üçgenini ortaya çıkardı.

Paslı çiftinin köyde çoklu birliktelik yaşadıkları çiftlerden biri olan Ali Varçın, keçi çalma olayı yüzünden Paslı çiftiyle kavga etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Ali Varçın’ın Paslı çiftini keçi yüzünden öldürebileceği iddia edildi. Türkiye’nin gündeminden düşmeyen olayda, son canlı yayında devam eden konu iyice sarpa sarmaya başladı.

Keçi Çalma Olayına Müge Anlı’dan Tepki

Paslı çiftinin onlarca kişiyle köyle çarpık ilişki yaşamasının ardından programda keçi çalma olayı daha fazla konuşulmaya başlandı. Bunun üzerine programın sevilen sunucusu Müge Anlı canlı yayında sinirlendi ve şu şekilde çıkış yaptı: “Bu durumda birinin başka birisinin keçisini çalması beni şaşırtmaz. Birbirinizin karısını çalmışlar, bir de keçi çalsınlar çok mu? Bana bunu zorla söylettirdiniz yani”.

ATV ekranlarının en sevilen televizyon programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert, akıllara durgunluk veren yaşanmış hikayeleri izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınında üç çiftin karıştığı çarpık ilişkinin ardından çalınan keçinin peşine düşülmesi araştırmacı gazeteci Müge Anlı’yı çok sinirlendi. Programın son bölümü sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi.