EkonomiGündem

Stoklarla sınırlı market kampanyası: Tükenmeden acele edin! Tereyağı, un ve daha birçok ürün 5 TL oldu!

Vatandaşın bütçesini hafifletmeye yönelik sanal market ve gıda harcamaları kampanyaları peş peşe duyuruluyor! Son adım da Vodafone Yanımda uygulamasının istegelsin işbirliğiyle sunduğu Süpermarket Yanımda isimli platformundan geldi. Platform üzerinde her hafta farklı indirimler tüketiciyi bekliyor. Geçtiğimiz günlerde bir kampanya da kırmızı etiketli ürünler için duyuruldu. Kampanya kapsamında kırmızı etiket bulunan tüm ürünlerin tanesi yalnızca 4,99 TL’den satılacak. Stoklarla sınırlı bu ürünler tükenmeden acele edin!

Kampanya kapsamında sepet tutarını 90 TL’ye tamamlayan herkes un, tereyağı, kola, muz gibi ürünlerin tanesine 4,99 TL’den sahip olabilecek.

İşte indirime dahil olan tüm ürünler:

2 kg Sinangil Un
125 gr Sütaş Tereyağı
4 adet 1 L Pepsi
750 gr İthal Muz

Ayrıca uygulama üzerinden verilen siparişlerde 150 TL ve üzeri tutara ulaştığınızda ücretsiz teslimat fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Her siparişe özel 2 GB mobil internet de sizin oluyor.

Diğer yandan uygulama üzerinde Yudum Egemden yumuşak lezzet sızma zeytinyağının fiyatı da büyük indirimde! Ürünün fiyatı 75,95 TL’den 52,90 TL’ye indi. Çok sevilen Godiva ürünlerinde de yüzde 25 indirim sizleri bekliyor.