Ekonomi

Bu bankalar 100 bin TL’ye kadar kredi veriyor, ilk 3 ay ödeme almıyor! İşte 3 ay geri ödemesiz kredi seçenekleri

Mart 2020 döneminde Covid-19 salgınının dünya genelinde hissedilmesi ile birlikte, ülkemizde de salgına karşı çeşitli önlemler alındı. Ekonomik anlamda da etkisini gösteren salgın sürecinde birçok banka, müşterilerine sunduğu kredilerde geri ödeme tarihlerini erteledi. Pandemi döneminde artan ertelemeler, pandeminin hala tam olarak bitmediği son dönemlerde de bazı bankalar tarafından kredi kullanan vatandaşlar için sunulmaya devam ediyor. Gelen son müjdeli habere göre vatandaşlar bu krediyi şimdi alıp Nisan ayında ödeme yapmaya başlayabilecek…

QNB Finansbank “Tanışma Kredisi”

QNB Finansbank, “Tanışma Kredisi” ile tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlara %1,99’dan başlayan faiz imkanlarını sunuyor. Sağlanan nakit desteğinde vatandaşların QNB Finansbank müşterisi olmasına gerek kalmadan, ilk kez QNB Finansbank’tan kredi talebinde bulunulması durumunda vatandaşlara düşük faizli kredi imkanları sunulacak. Banka, hizmet koşullarında aradığı şartlara uygun olan vatandaşlara bu kredisini sunmaya başlayacak.

QNB Finansbank 3 Ay Geri Ödemesiz Kredi Seçenekleri

QNB Finansbank, 3 ay geri ödemesiz seçeneği ile Finans maaş kredisi, kamu çalışanlarına özel kredi, kampanyalı ihtiyaç kredisi ve borç transferi kredisi gibi birçok türde 36 ay vadeye kadar finans desteği sağlayacak. 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunan QNB Finansbank, 50 bin TL altındaki tutarlar için 36 aya kadar, 50 bin TL ve üzerindeki tutarlar için 24 aya kadar vade imkanı sağlayacak. Banka, söz  konusu 3 ay geri ödemesiz kredilerde düzenli ve esnek ödeme seçeneklerine de yer verecek.

Akbank 3 Ay Geri Ödemesiz Kredi Desteği

Şimdi kredi alıp 3 ay sonra ödemesine başlanabilecek bir diğer krediyi de Akbank sunuyor. Akbank’ın mobil uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden yapılacak olan dijital kredi başvurularının ardından, başvurusu onaylananlar kredi fırsatlarından yararlanabilecek. Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde %2,44 faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacak.

Akbank’ta Aylık 146 TL’ye Varan Taksit Ödemeleri

Akbank’ın sunduğu krediye başvuran ve şartları karşılayan kişiler, 3 ay geri ödemesiz seçeneğinden yararlanabilecek. Akbank’ın sunduğu kredilerde aylık 146 TL’ye varan taksit ödemeleri de yer alıyor. Akbank’ın sunduğu kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar, dijital bankacılık yöntemleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunabiliyor. Başvurusu onaylanan vatandaşların hesabında kredi anında tanımlanıyor.