Gündem

Maske Kimsin Sen unicorn kim? Unicorn maskesi Doğa Rutkay mı?

Yayın hayatına başladığı günden bu yana milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplamayı başaran Maske Kimsin Sen yarışmasında nefesler tutuldu. FOX TV ekranlarının en sevilen televizyon yapımlarından olan Maske Kimsin Sen, her hafta büyük ilgi görüyor. Yarışmada ilgi çekici kostümü ve maskesi ile beğeni toplayan Unicorn karakteri de merak konusu oldu. Maske Kimsin Sen programındaki maskelerin ardındaki ünlü isimler sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Maske Kimsin Sen Unicorn Tahminleri

FOX TV ekranlarının en sevilen programlarından biri haline gelen Maske Kimsin Sen, tüm hızıyla devam ediyor. İlgi çekici maskelerin ardına saklanan ünlü isimler, jüri üyeleri tarafından bulunmaya çalışılıyor. RTÜK tarafından inceleme başlatılması ile gündeme gelen ve daha fazla izleyici tarafından takip edilmeye başlanan Maske Kimsin Sen yarışmasında nefesler tutuldu. Programın en çok dikkat çeken kostümlerinden biri olan Unicorn karakterinin hangi ünlü olduğu konusu sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

FOX TV’nin son dönemde en sevilen programlarından biri olan Maske Kimsin Sen yarışmasının yapımcılığını Medyapım üstleniyor. Tansel Öngel’in sunuculuğunda ekranlara gelen yarışmanın jüri koltuğunda ekranların aranan simalarından Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol yer alıyor. Maske Kimsin Sen unicorn maskesinin altında hangi ünlü var?

Maske Kimsin Sen Unicorn Kimdir?

Gen iş bir izleyici kitlesine sahip olan Maske Kimsin Sen programında Unicorn maskesi ile performans gösteren ünlü isim henüz açıklanmadı. Yarışmaya devam eden Unicorn maskesi altında Alican Yücesoy, Wilma Elles tahmininde bulundu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizide adını duyuran ve geniş kitleler tarafından tanınan ünlü oyuncu Wilma Elles’in Unicorn olduğu tahmini sosyal medya kullanıcıları tarafından da sık sık dile getiriliyor.

Öte yandan jüride yer alan Melis Sezen, Unicorn tahmini için Farah Zeynep Abdullah ismini kullandı. Doğu Demirkol ise “Nilgün Belgün” tahmini ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Maske Kimsin Sen programında Unicorn maskesinin altından hangi ünlü ismin çıkacağı önümüzdeki bölümlerde belli olacak. FOX TV ekranlarının en sevilen programlarından Maske Kimsin Sen hafta sonları izleyicilerle buluşuyor.