Gündem

Survivor All Star ilk tanıtımı yayınlandı! Barış Murat Yağcı hayranlarını korkuttu

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor All Star 2022 için nefesler tutuldu. TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşması beklenen yarışmada ilk bölüm fragmanı ekranlara geldi. Birbirinden ünlü isimlerin yarıştığı Survivor All Star’da ilk oyunda Barış Murat Yağcı’nın sakatlanması herkesi korkuttu. Bir anda acılar içinde kalan Barış Murat Yağcı, Survivor All Star yarışmasında ilk bölümde sakatlık geçirdi. Hayranları ise ünlü yarışmacıya nazar değdiğini savundu.

Survivor All Star Tanıtımı Geldi

Uzun bir süredir merakla beklenen Survivor All Star 1. bölüm tanıtımı TV8 ekranlarından yapıldı. Yayın hayatına başladığı günden beri her sezon Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olmayı başaran Survivor Türkiye, 2022 yılında All Star formatında ilerleyecek. Survivor All Star, 15 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümü ile TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Henüz ilk bölümü ile Survivor yine izleyiciyi ekran başına kilitleyeceğinin sinyallerini verdi.

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın “Oynayacağınız oyunla ilgili sürprizler sizi bekliyor” sözleriyle başlayan tanıtım filminde Survivor All Star izleyicilerini heyecanlandıran gelişmeler yaşandı. Survivor 2020 yılının finalisti Barış Murat Yağcı, ilk bölümden ciddi bir sakatlık geçirdi. Bir anda acı içinde kalan ünlü yarışmacının sakatlandığı anlar fragmana damga vururken hayranlarını da endişelendirdi.

Barış Murat Yağcı’nın Sakatlığı Korkuttu

TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Survivor All Star ilk bölümünde bir anda acı içinde yerde kalan Barış Murat Yağcı, hayranlarını korkuttu. Ünlü yarışmacının sakatlık durumu hakkında henüz bilgi verilmedi.

Survivor All Star 2022’de ünlüler takımında Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacak.

Survivor All Star 2022’de gönüllüler takımında Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Ocak mücadele edecek. Milyonlarca izleyicinin merakla beklediği Survivor All Star 2022 ilk bölümüyle 15 Ocak Cumartesi günü ekranlara gelecek.