Gündem

Kız arkadaşıyla anlaşıp annesini evden atmıştı! Esra Erol’un teklifinden sonra stüdyodan terk etti!

Geçtiğimiz günlerde Esra Erol’a katılan Emine Pamuk, oğlu ve oğlunun kız arkadaşı yüzünden 35 yıllık evinden atıldığını söyleyip Esra Erol’dan yardım istemişti. Tam 1 yıldır sokaklarda yaşadığını anlatan Emine Pamuk, başından geçenleri bir bir anlatırken, programın takipçileri duyduklarına inanamadı. Feryat eden acılı anne, oğlundan merhamet dilendi ancak canlı yayına bağlanan oğlu Kenan son açıklamasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından Esra Erol’da canlı yayınında yaşanan gelişmeler, Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü.

Türkiye’yi Sarsan Acılı Anne

ATV’nin sevilen programı Esra Erol’da canlı yayınına katılan Emine Pamuk, oğlu ve oğlunun kız arkadaşı tarafından 35 yıllık evinden kovulduğunu söyledi. Oğlu Kenan’ın kız arkadaşı tarafından dolduruşa gelip hem annesini hem de çocuklarını sokağa attığını söyleyen acılı annenin açıklamaları tüm Türkiye’yi sarstı. Esra Erol’dan ve ekibinden yardım isteyen acılı annenin feryatları programın izleyicilerini de derinden etkiledi.

Esra Erol’da programının son canlı yayınına iddiaların hedefindeki Kenan Baylan ve kız arkadaşı Gülay Samson bağlandı. 4.5 G bağlantısı ile yayına katılan Kenan ve arkadaşı, son bölümlerde haklarında ortaya atılan iddialara yanıt verdi. Annesinin kendilerini rezil ettiği için sinirlenen Kenan, Esra Erol sayesinde canlı yayında annesiyle yüzleşti. Annesinin geçimsiz bir kadın olduğu için yollarını ayırmak istediğini söyleyen Baylan evin kendisine ait olduğunu belirtti.

Esra Erol’dan Uzlaşmacı Teklif

Programda annesiyle yüzleşen Kenan’a özel bir teklifte bulunan Esra Erol, evin altında bulunan ve ahır olarak kullanılan bir alanın olduğunu öğrendi. Orta yol bulmaya çalışan Esra Erol’un bu tavırları karşısında ortalık iyice gerildi. Evin büyüklüğünü ve ahır olduğunu öğrenen Esra Erol, ahır alanını kapatıp yeniden inşa edebileceğini ve tüm masrafları kendinin karşılayacağını söyleyerek teklifte bulundu. Ancak Kenan ve kız arkadaşı bu teklif karşısında sinirlendi ve “Evin o bölümü çok aşağıda, orada yaşanmaz” diyerek bu teklifi reddetti. Esra Erol, canlı yayında bu teklifte ısrarcı olması sebebiyle Kenan ve kız arkadaşı Gülay canlı yayını terk etti.