Genel

MasterChef şampiyonu belli oldu! Kazandığı ödül herkesi şoke etti!

MasterChef Türkiye 2021 macerası dün akşam yayınlanan bölüm ile sona erdi. Sona kalan Hasan ve Eren arasından biri şampiyon ilan edildi. İzleyenler şampiyon kadar şampiyonun kazanacağı ödülü de merak etmeye başladı. İşte MasterChef şampiyonu ve kazandığı ödül..

Dün akşam canlı yayında yapılan açıklama ile MasterChef kupasını kaldıran isim Eren Kaşıkçı oldu. Peki, MasterChef büyük ödül ne?

MASTERCHEF 2021 ÖDÜLÜ AÇIKLANDI

MasterChef 2021 sezonunun şampiyonu ilk günden bu yana yarışan Eren Kaşıkçı oldu. Şampiyona lüks bir araba verileceği belirtildi. Aynı zamanda diğer yıllardan farklı olarak da bu ykl şampiyona Acun Ilıcalı’nın Dubai tatili hediye edeceği de konuşuluyor.

DAHA ÖNCEKİ HEDİYE

MasterChef 2018’de şampiyon olan isme 100 bin TL para ödülü verilmişti. Bir sonraki ve 2020 senesinde kupan kaldıran isimlere ise lüks otomobil hediye edilmişti.

EREN KAŞIKÇI KİMDİR?

1989 yılında Kırıkkale’de doğan Eren Kaşıkçı, aslen Tokatlı. 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda eğitim aldı. 19 Mayıs Üniversitesi’nde Turizm bölümünü bitiren Eren Kaşıkçı, bir süredir Gökçeada’da yaşıyor. Adada bulunan bir otelin restoranında şeflik yapan Kaşıkçı, evli ve bir çocuk babası.

HASAN BİLTEKİN KİMDİR?

Aslen Nevşehirli olan Hasan Biltekin, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu’nu bitirdi. Nevşehir Belediyespor’da mutfak şefliği yapan Hasan Biltekin, geçtiğimiz yıl da MasterChef’e katılmıştı ancak annesinin hastalanm