Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

O istasyonlardan akaryakıt veya otogaz alımında 40 TL indirim yapılıyor! Resmi duyuru paylaşıldı

Benzin, motorin ve LPG alımı için yeni bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya TEB tarafından paylaşıldı ve detaylar belirtildi. Konu ile ilgili olarak 15 Şubat’a kadar kampanyaya katılan otomobil sahiplerine akaryakıt veya otogaz alımlarında 40 lira indirim yapılacağı bildirildi. Bu kapsamda Bonus üyesi BP İstasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapılırsa, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL indirim, CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL değerinde puan kazanılabileceği bildirildi. Bu kazanılan puanları da bir sonraki yakıt alımında kullanarak 40 TL indirim yaptırabilirsiniz.

40 TL İNDİRİM DUYURULDU

Harcama yapmadan önce BP yazıp 4616’ya SMS ile gönderebilir veya CEPTETEB Mobil Uygulaması kampanyalar sayfasından katılım sağlanabilir ve BP İstasyonlarında 4 defa 150 TL ve üzeri alım yaptıktan sonra, 21 Şubat-06 Mart 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi BP İstasyonlarında yaptığınız harcamalarda indirim alacak ve bu indirim karta 10 Mart’ta yansıtılacak.

İŞLEMLERİN BONUS POS’UNDAN YAPILMASI GEREKİYOR

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerli olduğu belirtilerek aynı gün içinde yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların sadece ilkinin kampanyaya dahil olduğu vurgulandı. Bunun yanı sıra işlemlerin Bonus POS’undan geçmesi gerekirken Bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil olduğu paylaşıldı.

SMS ÜCRETLERİ

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sisteme ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil Turkcell ve Türk Telekom için 1,00 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Kampanya için gönderilen kısa mesajlar banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bunun yanı sıra sade kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil olmazken ek kartların kampanyadan yararlanamayacağı bildirildi. Ek kartların yaptıkları harcamalar asıl kartın harcamasına sayılacaktır.