GündemKültür-sanat

14 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? Yemekteyiz haftanın birincisi kim?

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz, bir haftayı daha geride bıraktı. Geniş bir izleyici kitlesi bulunan programda haftanın birincisi merak ediliyor. Her geçen gün rekabetin giderek arttığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında nefesler tutuldu ve haftanın finalinde birinci belli oldu. 14 Ocak 2022 Cuma gününde TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında haftanın birincisi en yüksek puanı toplayarak büyük ödülü kazandı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı?

Yayın hayatına başladığı günden bu yana geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bir haftanın daha sonuna gelindi. Her hafta birbirinden renkli ve hamarat yarışmacıları konuk eden programda, bu hafta çok çekişmeli bir yarışma oldu. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında her hafta en yüksek puanı alan yarışmacı, 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oluyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son olarak 14 Ocak 2022 Cuma gününde haftanın finali ile ekranlara geldi.

Geniş bir izleyici kitlesi bulunan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşuyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen program Cuma günleri hafta boyunca yarışan isimlerden en yüksek puanı alan yarışmacı açıklanıyor. 14 Ocak 2022 Cuma günü TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının birincisi Yeşim hanım oldu.

Yeşim Hanım 15 Bin TL’lik Ödülü Aldı

Hafta başından bu yana kıyasıya mücadelenin olduğu ve heyecanla takip edilen Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında finalin ismi belli oldu. Cuma günü ekranlara gelen son bölümde hafta boyunca yarışan isimler arasından Yeşim hanım birinci gelmeyi başardı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın birincisi yarışma boyunca 34 puan toplayarak liderliğini koruyan Yeşim hanım oldu.

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz, geçtiğimiz haftada çok izlendi. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı yarışmada pazartesi gününden bu yana en fazla puanı almak için mücadele eden yarışmacıların gayreti büyük beğeni topladı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın birincisi 34 puan alan Yeşim hanım, 15 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oldu.