Kültür-sanat

Aziz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aşk ve direniş izleyicileri ekran başına kilitleyecek

Show TV ekranlarının yeni dizi sezonundaki en sevilen yapımlarından biri olan Aziz, yeni bölüm fragmanı ile gündeme geldi. Yayın hayatına başladığı günden beri geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Aziz dizisinde heyecan her bölüm giderek artıyor. Aziz ve Efnan arasındaki aşk rüzgarları daha güçlü esmeye başlarken, Aziz’in Efnan’ı korumak için harekete geçmesi izleyenleri çok şaşırtacak. Show TV ekranlarının reyting rekortmeni olmaya aday Aziz dizisi yeni bölümünde neler yaşanacak?

Aziz Yeni Bölüm Fragmanı Heyecan Yarattı

Türk dizi severlerin son dönemde en çok ilgi gösterdiği yapımlar arasında yer alan Aziz, geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Yayın hayatına bomba gibi bir giriş yapan Aziz dizisinde şehirde başlayan direnişin ortasında yaşanan aşk hikayesi büyük ilgi görüyor. Etkileyici konusu ve başrollerinde sevilen isimlere yer vermesi sebebiyle Aziz dizisi sezonun en iddialı yapımlarından biri haline geldi. Aziz dizisinde yeni bölüm fragmanı Show TV ekranlarından yayınlandı.

Aziz izleyicilerini heyecanlandıran fragmanda, direnişin giderek şehrin tamamına yayıldığı görülüyor. Bu direnişe karşı Fransızlar da sert bir şekilde karşılık vermeye başlayınca ortalık karışıyor. Aziz, “Bin yıldır bizim olan bu vatan toprağının her bir karışı kuşatılmıştı. Onca imkansızlık içinde bir adam çıktı, bir hayal kurdu. Bu inançla Türkiye Cumhuriyeti kuruldu!” sözleriyle şehirdeki direnişçileri cesaretlendiriyor. Büyük alkış alan bu sözlerin ardından seyirciler de heyecanlı bir bekleyişe giriyor.

Aziz Son Bölümde Neler Oldu?

Yeni bölümüyle 21 Ocak Cuma akşamı saat 20:00’de Show TV ekranlarından yayınlanması beklenen Aziz dizisinin son bölümü de büyük ilgi topladı. Aziz’in gerçekleri öğrendikten sonra amcasıyla yüzleşip ona hesap sorması beğeni topladı. Aziz ile Efnan, Antakya sokaklarına Atatürk resimleri asarak bir direnişi başlattı.

Fransızlara karşı şehirde büyük bir direniş başlarken, bir yandan da Aziz ve Efnan arasındaki aşk rüzgarı alevlendi. Efnan’a karşı duygularını fark eden ve evlenmeye karar veren Aziz, herkesin gözü önünde Efnan’a evlenme teklif etti. Aziz’in atölyesinde Fransızlara karşı özgürlük mücadelesinin ilk adımı atılırken aynı zamanda unutulmaz bir aşk resmiyet kazandı.