Kültür-sanat

Arka Sokaklar Rıza Baba öldü mü? Arka Sokaklar son bölüm neler oldu?

Kanal D ekranlarının fenomen yapımlarından Arka Sokaklar dizisinde izleyenlere şok üstüne şok yalatan olaylar yaşandı. Arka Sokaklar 610. bölümü ile izleyenlerle buluşurken son bölümde Rıza Baba’nın arabasına binerken kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanması endişe yarattı. Uzun yıllardır büyük bir ilgiyle takip edilen Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba karakterinin ölüp ölmediği merak ediliyor. Arabasına bineceği sırada kumpasa düşürülen ve kurşunlandıktan sonra kanlar içinde yere yığılan Rıza Baba öldü mü? Arka Sokaklar 610. bölümde neler yaşandı?

Arka Sokaklar’da Rıza Baba Endişesi

Türk televizyonlarının en sevilen ve en uzun soluklu yapımlarından biri olan Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba karakteri büyük beğeni topluyor. Kanal D ekranlarından yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizide Rıza Baba’nın ölüp ölmediği merak konusu oldu. Önceki gün yine her zaman olduğu gibi Kanal D ekranlarından izleyicilerle buluşan Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba arabasına binerken kimliği belirsiz kişiler tarafından adeta kurşuna dizildi.

Rıza Baba hayranlarını endişelendiren bu gelişmenin ardından Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba’nın veda edeceği iddiaları sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Arka Sokaklar’ın 610. bölümünün fragmanında Rıza Baba tam arabasına binecekken kurşun yağmuruna tutuldu ve kanlar içinde yerde kaldı. İzlenme rekorları kıran dizinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Rıza Baba, sadece Aylin’in değil tüm ekibin babası olmuştu. Bu yüzden Rıza Baba’nın vurulması herkesi derin bir üzüntüye boğarken özellikle Arka Sokaklar dizisinin sıkı takipçileri de büyük endişe yaşadı.

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

Yayın hayatına başladığı günden bu yana Arka Sokaklar dizisinin vazgeçilmez isimleri arasında yerini alan ve usta oyuncu Zafer Ergin tarafından canlandırılan Rıza Baba karakteri heyecan yarattı. Durumu ağır seyreden Rıza Baba, bölümün sonunda gözlerini açmasıyla hayranlarına derin bir oh çektirdi. Arka Sokaklar son bölümünde Mesut, Rıza Babanın gönderdiği dosyaları Başak’tan duyunca küplere biner. Sonrasında Rıza Baba pusuya düşürülünce bir görgü tanığı Mesut’u ortaya atar. Savcılık tarafından takip edilen Mesut’un suçlu olduğunu gösteren bir video ise ortalığı karıştırır.