Personel Alımı

Kamuya 21 Ocak ile 4 Şubat 2022 tarihleri arasında personel alımı yapılacak!

Kamu kurumlarında olan Gebze Teknik Üniversitesi yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Gebze Teknik Üniversitesi; 15 güvenlik görevlisi, 13 temizlik personeli, 1 şoför, 1 spor uzmanı ve 1 avukat alımı olmak üzere toplam 31 personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları 21 Ocak ile 4 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Peki, Gebze Teknik Üniversitesi özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli, şoför, spor uzmanı ve avukat alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

GENEL ŞARTLAR

1.1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur.

1.2. 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

1.3. 2020-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.

BAŞVURU TAKVİMİ, BAŞVURU ADRESİ

2.1. Başvuru Takvimi Başvuru Başlangıç Tarihi: 21 Ocak 2022

Son Başvuru Tarihi : 04 Şubat 2022

Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi : 21 Şubat 2022

Sonuçların İlan Edileceği İnternet Sitesi : https://www.gtu.edu.tr/

Açıklama : Üniversitemiz zorunlu hallerde başvuru takviminde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BAŞVURU ADRESİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

– Adayların başvuru evraklarını eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına iletilmek üzere; Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan, eksik belgeli başvurulardan ve postada meydana gelen gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

– Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar “GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ – GEBZE/KOCAELİ” adresine evraklarını gönderecektir.

– Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (262) 605 11 27, 0 (262) 605 11 26, 0 (262) 605 11 22 telefon numaraları ve personel@gtu.edu.tr adresinden yardım alabilecektir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

4.1. Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Müracaat Edecek Adaylardan İstenilen Belgeler; – Başvuru Formu, – Özgeçmiş, – 2020 KPSS Sonuç Belgesi, – 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır) – Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) – Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı, (Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için) – Sertifika veya belge istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti, – Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.) – Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) – Diploma veya Mezuniyet Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) – Avukatlık Ruhsatnamesi, (Avukat kadrosu için) – Cankurtaranlık Belgesi, (Spor Uzmanı kadrosu için) – Ehliyet istenilen pozisyon için sürücü belgesi, – Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)

Resmi ilanı görüntülemek için Buraya Tıklayınız