Gündem

Üç Kuruş 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Kartal ve Nezih arasındaki savaşta dönüm noktası

Yayın hayatına başladığı günden bu yana milyonları ekran başına toplayan Üç Kuruş dizisinde heyecan tavan yaptı. Her geçen bölümde giderek artan heyecan, Üç Kuruş hayranlarını ekran başına toplamaya yatıyor. Show TV ekranlarından izleyicilerle buluşan ve Ay Yapım tarafından ekranlara yansıtılan Üç Kuruş dizisinde 10. bölüm fragmanı büyük ilgi gördü. Üç Kuruş resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda yeni bölüm tanıtımına adeta yorum ve beğeni yağdı. Bu akşam Show TV ekranlarından 10. bölümü ile izleyicilerle buluşması beklenen Üç Kuruş dizisinde Kartal ve Nezih arasındaki rekabet kızışıyor.

Üç Kuruş 10. Bölüm Tanıtımı

Senaryosunu Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad üçlüsünün yazdığı ve Sinan Öztürk’in yönetmenliğini üstlendiği Üç Kuruş dizisi yeni bölümleriyle yayın hayatına devam ediyor. Show TV ekranlarından izleyicilerle buluştuğu ilk günden bu yana büyük ilgi gören dizide 10. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Başrollerinde Türk televizyonlarının aranan simalarından Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Zafer Algöz, Kadir Çermik gibi isimlere yer veren dizide heyecan tavan yaptı.

Üç Kuruş dizisinin geniş oyuncu kadrosu içinde Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Civan Şit gibi isimler yer alıyor. Heyecan ve aksiyon dolu Üç Kuruş 10. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Üç Kuruş 10. Bölümde Neler Olacak?

İrfan, Efe’yi öldürmek için gizlice evine girince Efe’nin gizli ajandasını bulur. Efe, İrfan’ın mesajını çözmek için Kartal’a geldiğinde, Kartal’la Nezih arasında başlayan savaşı öğrenir. Kartal bu savaşı kazanmakta kararlıdır. Efe ise kimsenin zarar görmeden bu savaşın bitmesi için elinden geleni yapmaya hazırdır. Leyla’nın uyarılarına rağmen planını hayata geçiren Efe hiç ummadığı bir olayla karşılaşır. İrfan ise sürpriz bir manevrayla yeni oyuna başlar.