Gündem

Survivor All Star 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? İkinci dokunulmazlık yarışında kıran kırana mücadele!

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor All Star 2022, yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. İlk bölümüyle milyonları ekran başına kilitlemeyi başaran Survivor All Star 2022’de dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadeleye sahne oldu. Sevilen yarışmada ikinci eleme adayını belirlemek için iki takım da parkura çıktı. Survivor All Star 2022 yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununda sürgün adasına isim göndermemek için ellerinden gelen bütün mücadeleyi ortaya koydu. Survivor All Star 2022’de ilk eleme adayı cumartesi akşamı ünlüler takımından çıkarken ikinci eleme adayı ve dokunulmazlık merak konusu oldu.

Ünlüler ve Gönüllüler Arasında Sert Mücadele

Survivor All Star 2022, yeni yayın hayatına yepyeni kurallar ve yarışmalarla başladı. Yıllardır milyonları ekran başına toplayan yarışma bu sene All Star formatında ekranlara geliyor. 15 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümü ile TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşan Survivor All Star 2022’de sürgün adası merak konusu oldu. Sürgün adası konsepti ile belirlenen eleme adayları eleme gününe kadar farklı bir adada oyunlara katılmadan ve ödüllerden yararlanamadan zaman öldürecek.

Yayın hayatına çok hızlı bir şekilde başlayan Survivor All Star 2022 yarışmasında, sürgün adası formatına ilk giren isim Birsen olmuştu. Sosyal medyada büyük ilgi gören yarışmada sürgün adasına giden ikinci isim de belli oldu. Survivor All Star 2022’de kim ikinci eleme adayı oldu? Survivor All Star 2022’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Sercan Sürgün Adasına Gönderildi

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor All Star 2022, ikinci dokunulmazlık oyunu ile gündeme geldi. Zorlu parkura çıkan gönüllüler ve ünlüler takımı eleme adayını belirlemek için kıyasıya mücadele etti. Zorlu parkurda ilk oyun kadınlar arasında yapıldı ve bu oyun ünlüler takımının galibiyeti ile sonuçlandı.

Survivor All Star 2022’de erkekler arasında yapılan dokunulmazlık oyununda ise gönüllüler galip gelen taraf oldu. Böylelikle berabere kalan takımlar zafer kazanmak için yeniden parkura çıktı ve kıyasıya mücadele ortamında oyunu kazanan gönüllüler takımı oldu. Sercan 4 oyla sürgün adasına gönderildi.