Genel

Milyonlar bekliyordu! Sonuçlar az önce açıklandı!

Şanslı numaraları ile büyük ikramiyeyi kazanmak isteyenler Çılgın Sayısal Loto sonuçları için araştırmalar yapmaya başladı. Haftanın belirli günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto sonuçları az önce belli oldu. 17 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve ikramiye detayları haberimizde..

Çılgın Sayısal Loto oyun her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü çekiliyor. Bugün Sayısal Loto oynayanlar, Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Sorusuna cevap aramaya başladı.

Çekiliş sonuçları az önce MPİ sayfasından belli oldu. 17 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları duyuruldu. İşte kazandıran numaralar:

BELLİ OLDU

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Sonuçlar için çekiliş belirlenen akşamlarda saat 21.30’da belli başlıyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO KURALLARI

MPİ tarafından belirlenmiş olan Çılgın Sayısal Loto kurallarına göre birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilen vatandaşlar büyük ikramiyeyi kazanmaktadır. İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlar olmaktadır.