Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Nakit sıkıntısı çekenlere müjde! T.C. kimlik numarasına göre para veriliyor! Resmi duyuru yayımlandı

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için çok önemli bir duyuru yayımlandı. Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için bankaların kredi kampanyaları gündeme geldi. Bu doğrultuda Yapı Kredi bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda 3 ay geri ödemesiz kredi verileceği belirtilerek kredi detayları da paylaşıldı.

3 AY GERİ ÖDEMESİZ NAKİT ÖDEME

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen yapabileceğiniz belirtildi. Ayrıca Banka tarafından yapılan açıklamada Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmesi gerektiği belirtilerek kampanya seçildikten sonra ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde geleceği vatandaşlara duyuruldu.

YAPILAN AÇIKLAMA

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır. Bunun yanı sıra banka tarafından yapılan açıklamada “Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.” ifadelerine yer verildi.

OLUMSUZ SONUÇLANABİLİR

Kredi başvurusu Yapı Kredi tarafından değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılacağı belirtilen açıklamada banka değerlendirmesi sonrasında başvuru olumsuz veya olumlu olarak sonuçlanabilir. Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerli olduğu bildirildi.