Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

O bankada hesabı olan herkese 250 lira veriliyor! Hesaplara aktarılmaya başlandı!

Ziraat Bankası tarafından herkesi ilgilendiren çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuru kapsamında Ziraat Banka kartı ile Bankkart üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız ilk 750 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, ikinci 750 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, üçüncü 750 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL, dördüncü 750 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplamda 250 TL Bankkart Lira verileceği belirtildi. Söz konusu duyuruda bu kampanyanın tarihi de paylaşıldı ve kampanyanın 7 Şubat’ta sona ereceği bildirildi.

250 LİRA VERİLECEK!

14 Ocak itibari ile başlayan bu kampanya 7 Şubat’ta sona erecek ve yapılan açıklamada Bankkart ile Bankkart üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız ilk 750 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, ikinci 750 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, üçüncü 750 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL, dördüncü 750 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplamda 250 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. Söz konusu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların mobilden katılım sağlayacağı bildirildi.

İLK İŞLEM DETAYI

Bankkart Lira’lar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin kartlarına anında yükleneceği belirtilen açıklamada işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılması gerektiği kuyumculuk sektörü ile vergi harcamaları ödemelerinin bu kampanyaya dahil olmayacağı bildirildi. Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 250 TL ile sınırlı olduğu belirtilen açıklamada kampanyaya katılan vatandaşlardan sadece asıl kart sahibi müşterileri için geçerli olduğu bildirildi.

ÜCRETSİZ KART KAMPANYAYA DAHİL DEĞİL

Kampanya bireysel Bankkart sahibi müşterilerimiz için geçerli olup, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlarımız ile yapılacak işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Tüm bunların yanı sıra nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri kampanyaya dahil olmadığı ifade edildi.