Gündem

Hande Erçel sevgilisi Kerem Bürsin’i yine dışladı! Ünlü oyuncunun yorumu dikkat çekti

Magazin gündeminden düşmeyen ünlü oyuncular Hande Erçel ve sevgilisi Kerem Bürsin, yine sosyal medyadaki yorumlarla gündeme geldi. Türkiye’nin en sevilen genç oyuncularından Hande Erçel, sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel’in doğum günü kutlamasına katıldı. Sosyal medyada paylaşım üstüne paylaşım yapan Hande Erçel’in yanında sevgilisi Kerem Bürsin’in olmaması dikkatlerden kaçmadı. Gamze Erçel’in eşi Caner Yıldırım da yaş günü kutlamaları gelirken, Kerem Bürsin herkesi şaşırtan yorumuyla dikkat çekti.

Gamze Erçel’den Doğum Günü Partisi

Ekranların en sevilen simalarından ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel 30 yaşına bastı. Erçel kardeşlerin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda da bu doğum günü kutlamasından görüntüler öne çıktı. Gamze Erçel, yeni yaşını eşi Caner Yıldırım ve kızı Mavi ile kutlarken yanında 28 yaşındaki kardeşi Hande Erçel de vardı. Sapanca’da gözlerden uzak bir doğum günü partisi veren Gamze Erçel, sosyal medyadan da bol bol fotoğraf paylaşımı yaptı.

Gamze Erçel dışında eşi Caner Yıldırım da bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaşımlar yaptı. Eşi gibi kendisi de bir sosyal medya fenomeni olan Caner Yıldırım’ın, fotoğraflarda Hande Erçel’in kalbine sevgilisi Kerem Bürsin’i etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı. Bu etiket üzerine yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin yaptığı yorumla herkesi şaşırttı.

Kerem Bürsin’den Çarpıcı Yorum

Sosyal medyada 260 binden fazla beğeni alan doğum günü kutlama paylaşımı, Kerem Bürsin’in de dikkatinden kaçmadı. Yakışıklı oyuncu sevgilisi Hande Erçel’e sitem ederek “Bayılıyorum size! Ve beni hep dışlamanıza” yorumunu yaptı. Hande Erçel ise ablasının doğum günü için sosyal medyada bir duygusal bir mesaj yayınlaması ile dikkatleri üzerine çekti.

Hande Erçel’den Duygusal Doğum Günü Mesajı

Sosyal medyada takip edilen en popüler yerli oyuncu olan Hande Erçel, ilgi çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Güzel oyuncu 30 yaşına basan ablası Gamze Erçel ile birlikte oldukları fotoğrafa, “Bugün benim ablam doğmuş… İyi ki doğdun gökyüzüm” mesajını yazmasıyla bir kez daha hayranlarının beğenisini kazandı.